Stejně jako u dílenských vestaveb a úložných systémů pro užitkové vozidla vybavujeme naše unikátní pracovní, dílenské a servisní přívěsy výhradně švédským systémem System Edström. Díky letitým zkušenostem v oblasti vybavení pracovních vozidel jsme schopni nakonfigurovat a zrealizovat pracovní přívěs přímo pro vás - dle vašich potřeb a požadavků! Pro přestavbu přívěsu používáme výhradně prémiové skříňové přívěsy značky Debon, které se vyznačují špičkovou kvalitou, přičemž v nabídce naleznete přívěsy v několika různých rozměrech a konfiguracích

Každý přívěs konfigurujeme a realizujeme výhradně na míru, přičemž se zákazníkem probereme možnosti volby konkrétního typu přívěsu, konfigurace dílenské vestavby a úložného systému a popřípadě doplňkového vybavení (osvětlení, elektroinstalace, zajištění objemného nákladu apod...). Následně vytvoříme cenovou nabídku a návrh vč. 3D vizualizace a kótování.

Hlavní výhody dílenských přívěsů jsou:

- přeprava osobním vozidlem, díky tomu jsou vhodné pro všechny, kdo nepotřebují ke své práci osobní vozidlo.

- přeprava užitkovým vozidlem, díky tomu jsou vhodné pro všechny, kdo potřebují využít úložný prostor dodávky pro přepravu objemného nákladu.

- možnost odstavení v době, kdy pojízdnou dílnu nepotřebujete nebo zrovna realizujete dlouhodobější zakázku. Jednoduše jej odpojíte, zajistíte a necháte jej na místě realizace.

- nižší pořizovací hodnota oproti vozidlu. Pokud nepotřebujete ke své práci výhradně užitkové vozidlo, je pracovní přívěz tou správnou volbou pro vás.

Pokud máte nějaké dotazy k našim dílenským přívěsům nebo byste rádi, abychom vám nakonfigurovali příves přímo pro vás, neváhejte nám napsat na info@do-dodavky.cz nebo nám napiště pomocí poptávkového formuláře níže.