Prostřednictvím mobilní aplikace lze snadno ovládat zabezpečení vozidla včetně dálkového zastavení vozu, zobrazovat okamžitou polohu vozidla v reálném čase, historii jednotlivých jízd, vzdáleně ovládat připojená zařízení (např. externí topení nebo sirénu).

Součástí mobilní aplikace je mnoho dalších praktických funkcí jako například monitoring stavu autobaterie, sledování maximální rychlosti, geofence a zóny vjezdu/výjezdu vozidla.

Celý systém je k dispozici jen za 3.625,- Kč bez DPH. Bez žádných dalších poplatků!

V případě zájmu o montáž přímo u vás nám napište a rádi vám vypracujeme cenovou nabídku na tuto montáž.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Hlavní funkce GPS zabezpeční vozidel:     

Lokalizace vozidla - Jedním kliknutím zjistíte aktuální polohu a rychlost vašeho vozidla. Zároveň máte možnost pokračovat ve sledování vozidla v reálném čase a zobrazit si v mapě trasu, kterou vozidlo právě urazilo.

Zabezpečení vozidla - V případě odcizení nebo napadení vozidla vás GPS lokalizátor upozorní telefonátem a zaslanou SMS zprávou.

Historie jízd - GPS lokalizátor ukládá jednotlivé trasy vozidla do integrovaného záznamníku. U každé trasy je k dispozici čas počátku a konce, ujetá vzdálenost, průměrná a maximální rychlost. Jednotlivé trasy lze zobrazit pomocí mobilní aplikace.

Funkce STOP - GPS lokalizátor má nezávislý výstup STOP, který majiteli dovoluje v případě nutnosti bezpečně zastavit vozidlo.

Hlídaní stavu baterie - GPS lokalizátor umožňuje sledovat napětí autobaterie a přídavného záložního akumulátoru. Pokud napětí autobaterie klesne pod stanovenou mez nebo dojde k jejímu odpojení, tak je majitel vozu ihned informován SMS zprávou.

Hlídání maximální rychlosti - GPS lokalizátor umožňuje hlídat maximální rychlost, kterou by vozidlo nemělo překročit. Pokud vozidlo jede rychleji, než je nastavená maximální rychlost, tak je majitel vozu ihned informován SMS zprávou.

Dálkové ovládaní zařízení ve voze - Integrované relé vám umožňuje dálkově ovládat zařízení a elektrické obvody ve voze (např. externí topení, sirénu, výstražná světla, hydrauliku atd.).

Funkce Geofence - GPS lokalizátor umožňuje sledovat kruhovou oblast, ze které by vozidlo nemělo vyjet. Pokud vozidlo opustí tuto kruhovou oblast, tak je majitel vozu ihned informován SMS zprávou.

Hlídaní zón - GPS lokalizátor umožňuje sledovat dvě samostatné zóny vjezdu a výjezdu. Pokud vozidlo vjede nebo vyjede z nastavené zóny, tak je majitel vozu ihned informován SMS zprávou.