Přinášíme vám kompletní řešení nakládacích, nájezdových a bezbariérových ramp. Rampy z našeho portfolia jsou určeny ke každodennímu použití - pro všechny druhy činností a potřebám zákazníka. Potřebujete naložit objemný a těžký náklad? Převážíte motorku nebo čtyřkolku? Nebo potřebujete řešení pro převoz a překonání překážek pro handicapované? Díky širokému portfoliu produktů jsme schopni najít řešení opravdu pro každého. Nájezdové a nakládací rampy jsou vyrobeny z hliníku, což z nich dělá lehké a zároveň vysoce pevné řešení, které se vyznačuje vysokou životností (např. nepodléhá korozi).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Produktové řady našich nájezdových systému dělíme na několik variant:

Přenosné nájezdové rampy

- Pevné, skládací nebo teleskopické. Naše přenosné rampy jsou k dispozici v různých velikostech a provedeních. Snadno je můžete vzít s sebou na cesty nebo do míst, kde nejsou pevné rampy. S držadly, která se snadno skládají, jednoduchým zámkem, který můžete otevřít a zavřít jednou rukou, a vynikající odolností proti uklouznutí.

Přepravní a nájezdové zadní rampy

Přepravní nájezdové rampy

- Naše rampy pro vozidla mají jedinečnou povrchovou úpravu, která zajišťuje vynikající přilnavost a umožňuje bezpečné a snadné nakládání a vykládání. K vozu se připevňují pomocí našich podlahových montážních desek a rampu lze namontovat a demontovat v jednom snadném kroku. Perforace umožňují řidiči vidět srze složenou rampu ve zpětném zrcátku.

Systémové a modulární rampy

Modulární nájezdové rampy

- Všechny domy a budovy jsou jiné. Proto jsou naše systémové rampy k dispozici v různých šířkách a délkách a s natočením 22,5, 45, 90 nebo 180 stupňů. Moduly lze nekonečně kombinovat.

V případě, že Vás některý z produktů nájezdových a nakládích ramp zaujal, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře nebo nám napište na info@do-dodavky.cz, případně volejte na tel.: +420 608 266 990.