Prostřednictvím webové aplikace můžete jednoduše sledovat aktuální pohyb celého vozového parku, zobrazit historii konkrétních jízd, evidovat PHM, rozlišovat služební, soukromé nebo zahraniční jízdy a mnohem více.

Zákazníkům je též poskytováno ucelené řešení v oblasti zabezpečení vozidla a nákladu.

Zavedením systému můžete reálně až o 15% snížit náklady spojené s provozem vozového parku a docílit vyšší produktivity vašich zaměstnanců.

Celý systém je k dispozici jen za 3.625,- Kč bez DPH + aktivační poplatek vašeho online účtu 150,- Kč. Oproti GPS zabezpečení vozidel je u Online monitorovacího systému vozového parku potřeba uhradit měsíční paušální poplatek 159,-Kč bez DPH za správu a technickou podporu tohoto online účtu, ke kterému budete mít přístup kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. 

V případě zájmu o montáž přímo u vás nám napište a rádi vám vypracujeme cenovou nabídku.

Hlavní funkce Online monitorovacího systému vozového parku:

Online monitoring - Díky monitorovacímu systému Autopatrol Online vidíte přehledně na jednom místě aktuální polohu, stav a rychlost všech vašich vozidel a strojů. To vše je dostupné při pohybu vozidel po celé Evropě.

Elektronická kniha jízd - Monitorovací systém automaticky zaznamenává historii jízd, rozlišuje služební, soukromé a zahraniční jízdy, umožňuje evidenci PHM.

Nízké poplatky - Nízký provozní poplatek 159 Kč za veškeré služby monitorovacího systému po celé Evropě.

Identifikace řidičů - Funkce přihlašování zaměstnanců k jízdám a sledování jejich pohybu napříč vozovým parkem.

Po celé Evropě - Služba monitorovacího systému Autopatrol Online zahrnuje online monitoring ve 39 zemích Evropy.

Zabezpečení vozidla a nákladu - Rychlé přivolání pomoci stisknutím SOS tlačítka, sledování pozice vozu s odpojenou autobaterií, alarmové SMS přímo na váš mobilní telefon.

Bezpečné zastavení - Vozidlová jednotka má nezávislý výstup STOP, který umožňuje v případě nutnosti bezpečně zastavit vozidlo.

Hlídaní baterie - Monitorovací systém umožňuje sledovat napětí autobaterie. Pokud napětí autobaterie klesne pod stanovenou mez nebo dojde k jejímu odpojení, tak jsou odpovědné osoby ihned informovány SMS zprávou.

Hlídaní rychlosti - Monitorovací systém umožňuje hlídat maximální rychlost, kterou by vozidlo nemělo překročit. Pokud vozidlo jede rychleji, než je nastavená maximální rychlost, tak jsou odpovědné osoby ihned informovány SMS zprávou.