V zastoupení belgické společnosti Prime Design Europe pro Českou republiku a Slovensko vám přinášíme kompletní řešení střešních nosičů, příčníků, držáků na žebřík a mnoho užitečného příslušenství. Vývojem a výrobou střešních nosičů pro dodávky a všechny typy užitkových vozidel se tato společnost zabývá již od roku 2006, a díky tomu nabízí vlastní unikátní patentované řešení, které má významný dopad na bezpečnost a efektivitu každodenních prací.

Jako jediní v tomto segmentu produktů používají k výrobě výhradně hliník - pevné a zároveň lehké systémy, u kterých se nemusíte obávat koroze a znehodnocení. 

Všechny produkty jsou vyrobeny a připraveny na montáž svépomoci. Dodáváme s veškerým kotvícím a spojovacím materiálem a návodem. Při montáži není potřeba vrtat do konstrukce vozidla - celý systém je navržen tak, aby byly pro ukotvení použity existující kotvící body daného typu vozidla.  Pro ty, kteří nemají příliš času, nabízíme stejně jako u dílenských vestaveb montáž přímo u zákazníka - nemusíte nikam cestovat, my přijedeme za Vámi.

V rámci našeho portfolia střešních nosičů a příslušenství pro užitkové vozidla nabízíme tyto varianty:

Základní střešní nosiče pro dodávky - perfektní vysoce adaptivní jednoduché řešení pro užitkové vozidla, jehož hlavním konstrukčním prvkem jsou nosníky a libovolný počet příčníků v závislosti na velikosti vozidla a potřebám zákazníka. Dostupné s mnoha užitečnými příslušentvími, které Vám usnadní Váš pracovní život.

AluBars střešní nosič

AluRack - aerodynamický hliníkový střešní nosič, který Vám zajistí efektivní a bezpečnou přepravu nářadí a materiálu. Zapomeňte na složité upinání žebříku ke střešnímu nosiči - AluRack má v sobě zabudován systém rychlého a bezpečného ukotvení žebříku bez toho, aniž byste museli složitě zdolávat výšku vozidla. Dostupné s mnoha užitečnými příslušenstvími, které Vám usnadní manipulaci.

Střešní nosič pro dodávky

ErgoRack - prémiový střešní nosič, který díky patentovanému systému nakládání žebříku z boku auta a použití páky, nemá na trhu konkurenci! Jednoduše nasadit na určené body, zatáhnout za páku, nasednout a jet...žádné kotvení, žádné tahání a nasouvání žebříku na střechu auta - ErgoRack udělá tuto práci za Vás!

ErgoRack střešní nosič na žebřík

GlassRack - řešení pro efektivní bezpečnou a jednoduchou přepravu skel, rámů, oken, dveří apod...vyrobené zcela na míru dle potřeb klienta. V nabídce naleznete řešení pro přepravu na vnější části vozidla, stejně tak uvnitř úložného prostoru nebo např. na vleku za vozidlem. 

GlassRack přepravník oken

V případě, že Vás některý z produktů střešních nosičů pro užitkové vozidla zaujal, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře nebo nám napište na info@do-dodavky.cz, případně volejte na tel.: +420 608 266 990. Pro snadnější komunikaci uvádějte také značku vozidla, druh vozidla a velikost vozidla.